تور اتریش اسپانیا نوروز 97

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : نوروز 97           مدت اقامت : 9 روزه

 • تور اتریش اسپانیا نوروز 97

  4 شب وین 4 شب بارسلون

  وین

  یک تور خوب دور اروپا که نه اصلاً بهترینش هم که باشد، تا وقتی جایی برای پایتخت اتریش وین، در برنامه‌‌ هایش نگذاشته باشد، بی‌تردید چیزی کم دارد! توراتریش توری به یاد ماندنی است.

  یکی از منابع خوب برای علاقه مندان به شهر وین وب سایت رسمی این شهر است که دراین درگاه می توانید آن را بیابید. همچنین سایت لونلی پلنت یکی از قوی ترین درگاهها را راجع به دیدنی های وین است.

  شهری که هنوز مردمانش شب هنگام، دست‌ افشان و پای‌ کوبان از خانه و کاشانه به سوی آوای دلربای والتسی از شاهکار های معروف اشترآوس روانه می‌ شوند. همه اینها در تور اتریش در دسترس شما است.

  این شهر زیبا در تور اتریش در کنار دانوب آبی آرمیده است. سازمان یونسکو در سال 2001 میلادی به هدف ارج نهادن به ارزش تاریخی هسته‌ی کهن‌ این شهر، آن را به فهرست میراث جهانی افزود.

  وین در تور اتریش درطول سده‌ های میانه، نخست در قلب امپراتوری مقدس روم و سپس در کانون امپراتوری بزرگ و قدرتمند اتریشی – مجاری هاپسبورگ قرار گرفت.

  یادگار های به جای مانده از گذشته‌ی پرنقش و با شکوه این شهر در هر گوشه و کنار به چشم می‌ خورد؛ تور اتریش شما را به بازدید از این شهر می برد.

  از کاخ سلطنتی هاپسبورگ در تور اتریش گرفته تا طاق مقبره‌ های شاهان آن امپراتوری‌ و شمار بالای کاخ – باغ‌ های با شکوه این دوره مانند؛ کاخ بِلوِدیر (کلاه فرنگی) و باغ شون بورن که محل قدیمی‌ ترین باغ‌ وحش اروپاست. در عکس زیر نمایی از کاخ شونبرون دیده می شود.

  تور اتریش تور وین کاخ شونبرون وین

  به‌ راستی که گوشه گوشه‌ی‌ این شهر مکان‌ های دیدنی بسیاری خواهیم دید که یکی از دیگری معروف‌ ترند؛ مانند مدرسه‌ی سوارکاری اسپانیایی، کلیسای سنت استفن و بلوار رینگ؛ بلواری که با بنا‌ های برجسته‌‌ همگانی‌ اش گویی شهر را آذین بسته است.

  اما آثار دیدنی وین در تور اتریش بیش از این‌ هاست. از آن میان باید به تفرجگاه پراتر اشاره کرد. افزون بر آن، می‌ توان از 250 جاذبه گردشگری دیگر شهر یاد کرد که شاید مهم‌ ترین‌ شان، چرخ‌‌ و فلک عظیمی ‌باشد که در فیلم معروف اورسن وِلز به نام مردِ سوم به تصویر کشیده شده.

  وین، با شمار بالای باغ‌ ها و بوستان‌ هایش یکی از سرسبز ترین شهر های اروپا به شمار می‌ آید. این شهر در زمینه‌ی فرهنگ نیز حرف‌ های بسیاری برای گفتن دارد.

  چرا که مرکز بهترین تئاتر ها، اُپرا ها، موزه‌ ها و تالار های اجرای موسیقی کلاسیک است، که نه تنها آثار مشهور موسیقی‌ دانانی چون اشتراوس، بتهون، وموتسارت را در آن‌ ها اجرا می‌ کنند، که آثار آهنگسازان پیش از آن‌ ها را نیز شامل می‌ گردد.

  گفتنی است که آدولف هیتلر سال‌ های 1907 تا 1913 میلادی را در این شهر گذرانده است. او در تلاشی نافرجام سعی کرد تا به آکادمی هنر وین پای بگذارد که نشد!

  در هر حال امروز در این شهر، از او جز به بدی و تلخی یاد نمی‌ شود. گردشگران در این شهر نه تنها از معماری معاصر و پدیده‌ های فرهنگی و هنری بسیاری که در آن جریان دارد بهره می‌ برند که آنانی که اهل خورد و خوراک و لذت از طعم‌ های متفاوت‌ اند، می‌ توانند از غذا های خوشمزه، کافه‌ های سرزنده و شب‌ های وین که شهرتی جهانی دارند، بهره‌ مند شوند.

  دیدار از جزیره دانوب از مواردی است که به هیچ‌ وجه نباید در تور اتریش از قلم انداخت. کافه پاتوق‌ ها، رستوران‌ ها، کلوپ‌ های شبانه، ورزشگاه‌ ها، مسابقات ورزشی و سرانجام ساحل شنی دانوب هر بیننده‌ای را سر ذوق می‌ آورد.

  در شکل زیر نمایی از طلوع خورشید در شهر وین دیده می شود.

  تور اتریش وین تور 5 روزه اتریش

  از دیگر دیدنی های جذاب این شهر می توان به گنجینه قدیمی ‌هوف برگ؛ محل نگهداری جواهرات سلطنتی سلسله‌ی هاپسبورگ است اشاره کرد. همچنین سرای هوندرت واسِر؛ خانه‌ی آپارتمان- شکل مدرن و شگفت‌ آوری با سقف شیشه‌ای و درختکاری زیبای نمای بیرونی که از پشت پنجره‌ ها پیداست.

  محله موزه‌ها برخی از اصطبل‌ های شاهانه که به موزه‌ های گوناگون تبدیل شده؛ مثل موزه هنر های معاصر. دروازه‌ی ساعت انکرِ آرت نووا که دو ساختمان را در هوهِر مارکت یعنی کهن‌ ترین میدان وین، با پلی به هم وصل می‌ کند.

  کاخ‌ های روکوکو- بلوِدر با مجموعه‌ای از تزئینات اتریشی و باغ‌ های شگفت‌ آور دامنه‌ی آلپ (بهترین زمان دیدار فصل بهار است). چشم‌ انداز زیبای پانورامایی از بالای برج دانوب با 352 متر ارتفاع، همراه با کافه - رستوران چرخان هم خالی از لطف نیست.

  بارسلون

  بارسلون، دومین شهر بزرگ اسپانیا، پایتخت بخش خود مختار کاتالونیا، در کنار دریای مدیترانه جای دارد. این شهر با مختصات ناب‌ اش از مقاصد گردشگری سرزنده و پرشور وهیجان اسپانیا به شمار می‌ رود. هسته‌‌ی بخش کهن بارسلون در محله‌ی بَری گوتیک واقع شده که از سده‌ های میانه برجامانده است و هنوز چون نگینی در دل این شهر می‌ درخشد.

  بیشتر ساختمان‌ های بارسلون به سده‌ های میانه می‌ رسند. با این همه، بنا های کهن‌ تری هم در این شهر به چشم می‌ خورند که به دوران اقامت رومیان مربوط می‌ شوند. گسترش سبک نوی معماری کاتالان در این شهر، به سال‌ های 1885 تا 1950 میلادی باز می‌ گردد. (این سبک در بقیه‌ی اروپا به نام هنر نو یا آرت نوُوا شناخته ‌می‌ شود).

  در جای جای بارسلون، یادگار های ارزنده‌ ای از این معماری با شکوه به چشم می‌ خورد که بسیاری از آن‌ ها در زمره‌ی میراث جهانی یونسکو درآمده‌ اند. به‌ طور ویژه باید به بنا هایی هنر معمار بزرگ آنتونی گائودی (1852 تا 1926 میلادی) اشاره کنیم که به‌ راستی ستایش‌‌ برانگیزند. 

  مشهور ترین آثر گائودی مجموعه‌ آپارتمانی است به نام کازا میا. وی طرح نمای مواج بسیار ممتاز این اثر را از صخره‌ های کوهستان مقدس کاتالونیا الهام گرفت. اهالی بارسلون این بنای با شکوه را در زمان ساخت‌ اش یعنی سال 1905 تا سال 1907  میلادی زشت و بد منظر می‌ دانستند و به همین خاطر به آن نام مستعار لاپدرِرا داده بودند، که به معنای توده‌‌‌ی برهم انباشته است. 

  بزرگ‌ ترین دستاورد گائودی را می‌ توان کلیسای لا ساگرادا فامیلیا (خانواده‌ مقدس) دانست که از سال 1884 میلادی به مهم‌ ترین دغدغه و هدف وی تبدیل شد. او برای طرح و بنای این کلیسا، با وسواس تمام چهل سال وقت گذاشت. این بنا چهار برج دارد که با سرامیک‌ های رنگی آراسته شده‌‌ اند و چهار ایوان سنگی که به‌ نظر می‌رسد از موم داغ ساخته شده باشند.

  از دیگر آثار گائودی می‌ توان به خانه‌ی کازا باتیو و سرای پائولا و پارک گوئل اشاره کرد. افزون بر این‌ ها شاهکار های دیگر معماری بارسلون، اثر معمارانی مانند لوییز دومانچه‌‌ای مونتانر هم در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌ اند که از آن میان می‌ توان به قصر موسیقی کاتالان و بیمارستان سنت پآو اشاره کرد. 

  بارسلون موزه‌ های دیدنی بسیار گوناگونی هم دارد. موزه‌ی ملی هنر کاتالوینا مجموعه‌ی ارزشمندی از هنر رومانسک را در خود جای داده است. درحالیکه در موزه‌ های دیگر شهر مانند موزه‌ی آنتونی تاپیس، پیکاسو و موزه‌ خوان میرو مجموعه‌ های بی‌ همتایی از شاهکار های این هنرمندان نام‌ آشنای جهانی نگهداری می‌ شود.

  از دیگر موزه‌ های ستایش‌ برانگیز بارسلون می‌ توان از موزه‌ های تاریخ و باستان‌ شناسی مانند موزه‌ی تاریخ شهر، موزه‌ی تاریخ کاتالونیا، موزه‌ی باستان‌شناسی کاتالونیا و موزه‌ی دریانوردی بارسلون نام برد.

  از دیگر دیدنی های جذاب این شهر می توان به قصر(پالائو) و پارکِ گوئل؛ عمارت با شکوهی که توسط گائودی به‌ عنوان قطب صنعتی شهر و جهت سرگرم کردن مهمانان ممتاز گوئل طراحی شده؛ و پارکی که آن هم توسط گائودی و با الهام از باغ‌ های انگلیسی طراحی شد.

  از اینجا می‌ توان چشم‌ انداز‌ های فوق‌ العاده‌ای از بارسلون و خلیج‌ اش را تماشا کرد. سالن کنسرت پالائو دِ لا موریکا کاتالانیا که بین سال‌ های 1905 تا 1908 میلادی به سبک مدرن کاتالان بنا شد و امروزه از میراث جهانی یونسکو است. 

  همچنین موزه ی پیکاسو و کلیسای لا ساگرادا فامیلیا که معمار گائودی پر آوازه به مدت چهل سال روی این کلیسای شگفت‌ انگیز کاتولیک رومی کار کرد. از آنجا که این بنای درخشان ناتمام باقی ماند به شوخی می‌ گفت: مشتریانم عجله‌ ای ندارند. بهتر است بدانید که خیابان معروف لاس رمبلاس به هنگام غروب، با اجرا های رنگارنگ خیابانی زنده می‌ شود. 

   
   
 • هواپیمایی اتریشی و لوفتهانزا

  در این تور رفت شما از شهر تهران به وین می باشد. پس از آن از وین به بارسلون پرواز خواهید داشت. مسیر برگشت از شهر بارسلون به فرانکفورت و از فرانکفورت به تهران می باشد.

  برنامه پروازی به صورت زیر است:

   

  OS872  IKAVIE  19MAR  03:50  06:00

  OS8849  VIEBCN  23MAR  17:45  20:05

  LH1125  BCNFRA  27MAR  10:30  12:40

  LH600  FRAIKA  27MAR  14:00  21:20

   

   

   

   

   

   

 • تور اتریش معمولا با تور وین مترادف است به همین دلیل مسیر سفر در تور اتریش از هر شهری باشد نخست به وین ختم می شود. برای مسافرانی که از تهران در تور اتریش شرکت می کنند مسیر سفر شامل پرواز تهران به وین است. از تهران به وین هواپیمایی اتریشی می باشد.

  پرواز مستقیم میان تهران و وین در حدود 4 ساعت و 40 دقیقه است.

  پس از ورود به شهر وین گشت شهری شما نیز آغاز می شود همچنین اقامت شما در این شهر 4 شب می باشد. سپس شما وین را به مقصد بارسلونا از طریق پرواز داخلی ترک خواهید کرد. اقامت شما در شهر بارسلون 4 شب می باشد.

  پرواز داخلی از وین به بارسلون تقریبا 2 ساعت و 10 دقیقه می باشد.

  پس از ورود به شهر بارسلون گشت شهری شما در این شهر آغاز خواهد شد. مسیر برگشت با هواپیمایی لوفتهانزا می باشد و شما از بارسلون به مقصد فرانکفورت می روید که تقریبا 2 ساعت و 10 دقیقه می باشد و از فرانکفورت به فرودگاه امام خمینی تهران پرواز خواهید داشت.

  زمان تقریبی 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد. تور اتریش اسپانیا با ورود به تهران به پایان خود نزدیک می شود.

   

   

   

 • قیمت های تور به شرح زیر است:

   

  درجه هتل

  هر نفر در اتاق دو تخته

  هر نفر در اتاق یک تخته

  کودک 4-11 سال با تخت

  کودک 2-4 سال بدون تخت

  کودک زیر 2 سال

  4*

  2150 یورو

  37,500,000 ریال

  3050 یورو

  37,500,000 ریال

  1850 یورو

  34,500,000 ریال

  1450 یورو

  34,500,000 ریال

  500 یورو

   


   - هر نفر در اتاق دو تخته: محاسبه قیمت هر مسافر در یک اتاق دو تخته که توسط دو نفر مورد استفاده قرار گیرد.

  - هر نقر در اتاق یک تخته: محاسبه قیمت هر مسافر در یک اتاق که توسط یک نفر مورد استفاده قرار گیرد.

  - کودک 4-10 سال: بر اساس قوانین هتل های کشور مراکش کودک بین سن های 4 تا 10 سال الزاما باید در اتاق والدین از تخت سوم استفاده کند.

  - کودک 2-4 سال بدون تخت: بر اساس قوانین هتل های کشور مراکش کودکی بین سن های 2 تا 4 سال می تواند در اتاق والدین  بدون تخت بماند.

  - نوزاد: که معمولا به سن زیر 2 سال اطلاق می شود دارای قیمت بلیط پرواز و برخی هزینه های جزئی دیگر خواهد بود.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو تور می توانید با شماره 02122816500  آژانس مسافرتی صونا پرواز

  و یا با آژانس مسافرتی و جهانگردی ستاره آبی شماره 22531849 تماس بگیرید

   
 • گشت های این پکیج شامل گشت تمام روز شهری وین و شهر بارسلون می باشد.

 • راهنمای دریافت ویزای توریستی اتریش

  کلیه مدارک می بایست به زبان آلمانی ترجمه شوند.

  1- فرم درخواست یا فرم اپلیکیشن که به صورت کامل و خوانا و به زبان آلمانی باید تکمیل شده باشد.

  2- 4 قطعه عکس رنگی که قدیمی تر از 6 ماه نباشد در اندازه 3.5 در 4.5 سانتی متر. برای اطلاع بیشتر از وضعیت عکس مورد نظر سفارت کلیک کنید.

  3- گذرنامه معتبر که حداقل 6 ماه از زمان سفر دارای اعتبار باشد. همچنین ضروری است گذرنامه دارای 4 صفحه آزاد باشد.

  4- کپی از صفحه اول گذرنامه به علاوه کپی از کلیه ویزاهای شنگن، انگلستان، آمریکا، استرالیا و کانادای قبلی.

  5-  مدارکی دال بر داشتن اشتغال به همراه گواهی درآمد ( در صورت موجود بودن اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی)

  6- بیمه نامه مسافرتی با پوشش حداقل 57.777 یورو و تقبل بازگشت برای کل مدت زمان اقامت.

  7- رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی سفرهای ورودی اتریشی و یا مستقیما توسط خود هتل تأیید شده باشد (تأییدیه آنلاین هتل قابل قبول نمی باشد)

  8. بلیط سفر یا رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز ( ارائه بلیط قطعی خریداری شده، الزامی نمی باشد)

  9- مدارکی دال بر داشتن منابع مالی کافی ( برای مثال صورت وضعیت حساب های بانکی، تأییدیه بانکی و غیره به طور خاص گردش شش ماهه مالی با گردش و مانده بالا. توجه شود که مبلغ هنگفت نباید به یک باره در حساب واریز شده باشد.

  10- در صورتی که متقاضی در خصوص مورد 8 مدارک کافی ارائه ننماید و سفر توسط آژانس مسافرتی ایرانی برنامه ریزی شود، ارائه دعوتنامه یا تعهد نامه الکترونیکی توسط آژانس مسافرتی اتریشی الزامی می باشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دعوتنامه الکترونیکی به این لینک مراجعه کنید.

  11- مسافرینی که به سن قانونی نرسیده و به تنهایی قصد سفر دارند: ارائه رضایت نامه محضری والدین یا ولی قانونی و یا حکم دادگاه به همراه ترجمه آن به زبان آلمانی الزامی می باشد.

  12- هزینه رسیدگی به درخواست ویزا 67 یورو، کودکان و جوانان 6 الی 24 سال: 53 یورو و کودکان زیر 6 سال رایگان است. لازم به ذکر است هزینه رسیدگی به درخواست ویزا می بایست به یورو پرداخت شود. همچنین وجه پرداخت شده در صورت رد درخواست، مسترد نمی شود. 

  سفارت این حق را برای خود محفوظ میداند که در موارد خاص ،علاوه بر مدارک فوق، مدارک دیگری را نیز از متقاضی مطالبه نموده و/یا متقاضی را برای انجام مصاحبه تکمیلی به سفارت دعوت نماید.

  خواهشمند است به غیر از مواردی که از شما مواکدا خواسته میشود، اسناد و دعوتنامه اصل و همچنین فکس و یا دیگر مدارک خود را برای سفارت ارسال ننمائید. کلیه مدارک فوق الذکر می بایست شخصا توسط متقاضی هنگام درخواست ویزا ارائه گردند.

  یادآور میشود که درخواست ها می بایست حداقل 41 روز پیش از تاریخ پیش بینی شده سفر ارائه شوند. صدور ویزا ،تضمین کننده اجازه ورود به قلمرو جمهوری اتریش نمی باشد.

  چنانچه هنگام گذر از مرز دلایلی مبنی بر عدم پذیرش (اخراج) بوجود آید، امکان ابطال ویزا و عدم اجازه ورود وجود خواهد داشت. صدور ویزا به منزله مجوزی برای انجام کار و کسب درآمد به غیر از در چارچوب سفر های تجاری نمی باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست ویزای اتریش با شماره 02122816500 تماس بگیرید.

 • 1- در صورت عدم روادید از طرف سفارت مربوطه خسارت احتمالی از هزینه های پرداختی کسر و مابقی مستردد می گردد.

  2- مسافران می بایست جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل سفارت حضور به هم رسانند.

  3- ضمانت لازم بر اساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و قرارداد الزامی است. 

  4- کنترل اعتبار با حداقل 7 ماه از زمان سفر برعهده آژانس همکار می باشد.

  5- در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقبا به مسافران محترم اعلان خواهد شد.

  6- با توجه به نوسانات نرخ ارز در صورت افزایش قیمت پرواز مابه التفاوت از مسافر دریافت خواهد شد.

  7- اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند.

  8- هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.

  9- پرداخت 50%  از هزینه تور هنگام ثبت نام الزامی است.

  آخرین مهلت ثبت نام 20 بهمن ماه 1396 می باشد.

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط